27.06.2020. Najava – Kamniške Alpe – Mrzla gora(2203m), Savinjsko sedlo(2001m) i Ledinski vrh(2108m)

Jednodnevni alpski izlet Sokola !

Ovaj put tura u Kamniškim Alpama, iz Logarske doline, sa sjeverne strane !

Mrzla Gora(2203m), Savinjsko sedlo(2001m) i Ledinski vrh(2108m)

U subotu 27.06. u 06.00h.

Donji Okrešelj(cca 1000m)-slap Ŕinka-izvir Savinje-Zgornji Okrešelj(cca 1450m)-Mrzli dol(1850m)-grupa A Mrzla Gora(2203m), grupa B Savinjsko sedlo(2001m)-Ledinski vrh(2108m)

Zajednički uspon do Zgornjeg Okrešlja.
Zajednički spust natrag sa Mrzlog dola.

Za grupu A ograničen broj, potrebna oprema: kaciga, alp.pojas, komplet za samoosiguravanje ili 2 zamke + 2 karabinera.Vrlo zahtjevan uspon na vrh od Mrzlog dola.

Za grupu B standardna planinarska oprema.
Nezahtjevna ili malo zahtjevna pl.staza.
Idealna za sve.

Uživajmo svaki na svoj način.👍😉

Polazak sa parkinga ispred sjedišta Sokola u Prečkom.

Turu je moguće u više navrata kratiti, dijelom ili u potpunosti izmijeniti, prema dogovoru, potrebi i uvjetima na terenu.

Prijevoz: osobnim automobilima, 170 kn po osobi.

Vozači i vodič ne plaćaju prijevoz.

Sve detaljnije info i prijave kod vodiča:

Vidimo se… 👍😎🦅👋