11.09.2022.Najava-Julijske Alpe-Triglav(2864m)

U nedjelju, 11.09. Vudreni i Ultra Vudreni Sokolaši idu u Julijske Alpe, na Triglav(2864m), sa sjeverne strane.
Uživanje u alpskom ambijentu i druženju u prirodi, na Sokolaški način.
Okvirna ruta:
Aljažev dom v Vratih ( 1015m) – Tominškova pot – dom na Kredarici(2515m) – Triglav(2864m) – Škrbina — čez Plemenice(Bamberg) – Luknja (1758m) – Aljažev dom v Vratih
Kondicijski zahtjevna i tehnički umjereno do zahtjevna tura.
Obavezna dodatna oprema: kaciga., alp.pojas, karabiner matičar, set za samoosiguranje(ipsilon).
Uživajmo svaki na svoj način, i svi zajedno u odličnom društvu uz Sokol vibru.👍😉
Polazak sa parkinga ispred doma zdravlja i kulture u Prečkom u 05.00h.
Prijevoz organizirano osobnim automobilima.
Vozači i vodiči ne plaćaju prijevoz.
Broj mjesta ograničen na 10.
Sve detaljnije info i prijave kod vodiča ili u telegram grupi Sokola :
Vidimo se… 👍
🦅u❤