09.07.2022.Najava-Kamniške Alpe-Ojstrica(2350m) i Planjava(2394m)

U subotu, 09.07. Vudreni i Ultra Vudreni Sokolaši idu u Kamniške Alpe, na Ojstricu(2350m) i Planjavu(2394m), sa sjeverne strane.
Uživanje u alpskom ambijentu i druženju u prirodi, na Sokolaški način.
Okvirna ruta:
Kondicijski umjereno do zahtjevna i tehnički umjereno do zahtjevna tura.
Obavezna dodatna oprema: kaciga., alp.pojas, karabiner matičar, set za samoosiguranje(ipsilon).
Uživajmo svaki na svoj način, i svi zajedno u odličnom društvu uz Sokol vibru.👍😉
Polazak sa parkinga ispred doma zdravlja i kulture u Prečkom u 05.00h.
Cijena izleta: 250 kn po osobi.
Broj mjesta ograničen.
Sve detaljnije info i prijave kod vodiča ili u telegram grupi Sokola :
Vidimo se… 👍
🦅u❤