23.07.2022.Najava-Kamniške Alpe-Koroška Rinka-Križ(2433m) i Kranjska Rinka(2453m)

U subotu, 23.07. Vudreni i Ultra Vudreni Sokolaši idu u Kamniške Alpe, na Korošku Rinku-Križ(2433m) i Kranjsku Rinku(2453m), sa sjeverne strane.
Uživanje u alpskom ambijentu i druženju u prirodi, na Sokolaški način.
Okvirna ruta:
Kondicijski umjereno do zahtjevna i tehnički umjereno do zahtjevna tura.
Obavezna dodatna oprema: kaciga., alp.pojas, karabiner matičar, set za samoosiguranje(ipsilon).
Uživajmo svaki na svoj način, i svi zajedno u odličnom društvu uz Sokol vibru.👍😉
Polazak sa parkinga ispred doma zdravlja i kulture u Prečkom u 05.00h.
Cijena izleta: 300 kn po osobi.
Broj mjesta ograničen na 15.
Sve detaljnije info i prijave kod vodiča ili u telegram grupi Sokola :
Vidimo se… 👍
🦅u❤